Najnowsze Galerie


MotoMikołaje 2011


Dzień Dziecka 2011


Bezpieczny MotocyklistaTeraz jest...

DZIEŃ DZIECKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beny   
sobota, 25 maja 2013 16:26

DZIEŃ DZIECKA - 6 lat DZIEŃ DZIECKA 2013 !!!
W imieniu dzieciaków z domu dziecka w Tarnowie Opolskim zapraszam na coroczne spotkanie z maluchami :)

DATA: 2 czerwiec 2013

Miejsce: Parking "pod Dziadem"
Godzina: 15.00 - zbiórka
15.20 - ruszamy w kierunku Tarnowa Opolskiego.

Więcej informacji jak zwykle na FORUM...

 
MotoSerce 2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Reaven   
piątek, 19 kwietnia 2013 08:21

MotoSerce w Opolu!

Już wkrótce V edycja MotoSerca - 21.04.2013 o godzinie 12:00 na opolskim rynku odbędzie się wielka zbiórka krwi dla dzieci pod hasłem "motocykliści dzieciom". Organizatorzy, opolski chapter WRM MC POLAND, zapraszają oczywiście wszystkich chętnych do wzięcia udziału - nie tylko posiadaczy dwóch kółek :) Szczegóły znajdziecie na PLAKACIE.

 
Rozpoczęcie Sezonu 2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Reaven   
sobota, 09 marca 2013 10:01

WYPĘDZAMY ZIMĘ Z MIASTA!

Jak co roku, spotykamy się tłumnie by rozpocząć oficjalnie sezon motocyklowy i powitać Wiosnę!
24.03.2013 o godzinie 12:00 zapraszamy wszystkich chętnych motocyklistów, jak również pasjonatów i wielbicieli dwóch kółek, na parking pod centrum handlowym TURAWA PARK w Opolu (obwodnica północna). Stamtąd, przypuszczalnie w okolicach 12:30-12:45 wystartujemy na tradycyjny przejazd przez miasto, by swoim widokiem przypomnieć opolanom, iż czas już ponownie zacząć skupiać uwagę na jednośladowych użytkowników dróg. Parada zakończy się na ulicy Głogowskiej, na placu manewrowym OSK Strażak, gdzie o godzinie 13:30 dokonamy uroczystego spalenia Burej Suki Zimy, zwanej popularnie marzanną.
Na miejscu, właściciel OSK Strażak zadbał o czekający na motocyklistów ciepły posiłek i popitkę, co powinno ucieszyć zwłaszcza przyjeżdżających z dalszych okolic gości ;)

Plakat do obejrzenia, pobrania i wydrukowania TUTAJ, a szczegóły imprezy, w tym trasa przejazdu, oczywiście na FORUM.

Przy okazji przypominam, że 21.03.2013 organizowane jest wstępne rozpoczęcie sezonu w Zespole Szkół Mechanicznych w Opolu - dla mających czas, warto zajrzeć ;) Szczegóły również na FORUM

 
Piknik Motoryzacyjny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Reaven   
piątek, 17 sierpnia 2012 12:51

PIKNIK MOTORYZACYJNY 2012

W ostatni weekend sierpnia trafi się nam nie lada gratka - radio PLUS serdecznie zaprasza wszystkich miłośników motoryzacji w niedzielę, 26 sierpnia 2012, na Plac Kopernika w Opolu, gdzie odbędzie się tegoroczna edycja Pikniku Motoryzacyjnego! Zapowiada się multum atrakcji dla wszystkich miłośników motoryzacji - pojazdy wyścigowe, militarne i policyjne; pokazy strażackie i ratownicze; motocykle wyczynowe i te codziennego użytku; symulator jazdy, konkursy, zabawy - a na koniec, o godzinie 21:00 Kino Samochodowe!
Na miejscu gastronomia i zabawy dla najmłodszych, wystawa zdalnie sterowanych modeli samochodowych i możliwość oddania krwi w Krwiobusie.

Zapowiada się niezły ubaw, dla opolskich motocyklistów zarezerwowane zostało specjalne miejsce na placu, byśmy i my mogli zaprezentować nasze maszyny i przyłączyć się do imprezy. Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów, więcej informacji na naszym FORUM oraz na PLAKACIE i stronie radia PLUS www.plus.opole.pl ;)

Uwaga chcący wziąć udział w oficjalnym wjeździe na imprezę - zbiórka o 14:30 pod Dziadem, i całą grupą jedziemy na 15:00 na Plac Kopernika ;)

 
Bezpieczny Motocyklista 2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Reaven   
sobota, 09 czerwca 2012 10:26

BEZPIECZNY MOTOCYKLISTA 2

Już wkrótce, bo w niedzielę 17 czerwca 2012, na parkingu pod Centrum Handlowym TURAWA PARK, odbędzie się druga edycja Bezpiecznego Motocyklisty! Jest to impreza poświęcona doskonaleniu technik jazdy, zwróceniu uwagi na użytkowników dwuśladów i niebezpieczeństwa czyhające na nich na drogach, a wszystko to w formie nauki przez zabawę w doborowym, bo motocyklowym towarzystwie ;) Wielką atrakcją tegorocznej edycji jest przyjazd instruktorów policyjnych ze szkoły w Legionowie, pod czujnym okiem których można się będzie nauczyć, jak manewrowny naprawdę jest Wasz motocykl.. Natomiast kulminacyjnym punktem imprezy dla jeszcze nie jeżdżących na pewno stanie się konkurs organizowany przez PZMot, którego zwycięzca wygrać może darmowy kurs prawa jazdy kat. A w tejże szkole! :)

Poza tym szykuje się plac manewrowy, liczne konkurencje, pokazy ratownictwa drogowego oraz straży pożarnej, nauka pierwszej pomocy, i ogólnie naprawdę ciekawe popołudnie ;) Serdecznie wszystkich zapraszamy! Szczegóły poznacie na FORUM oraz na PLAKACIE. Startujemy od godziny 12:00, bawimy się do upadłego.. ;)

 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

OpoleZone

Stats

stat4u